Kişisel Bilgiler
Doktor Adı Emre Ersaçan
Tecrübe 9+ Yıl
Eğitim
Tıbbi Eğitim University of California, San Francisco
Uzmanlık Alanı Stereotactic Radiosurgery, Glioma

Kimdir?

İlköğrenimini Ankara İlkokulu, ortaokul ve lise eğitimini Karşıyaka Anadolu Lisesi’nde tamamladıktan sonra Ege Üniversitesi Dişhekimliği Fakültesi’nden 2004 yılında mezun olmuştur.

Mart 2005’te “ITI Straumann” “Dental İmplant Sertifikası” aldı ve 2006 yılında Karşıyaka’da kendi özel kliniğini açtı, o tarihten bu yana aynı adreste hastalarına hizmet vermektedir. 2008 yılında “Karşıyaka Kent Konseyi Kadın Meclisi” tarafından oluşturulan sosyal sorumluluk projelerinde, çeşitli ilkokullarda ağız ve diş sağlığı bakımı ile ilgili bilgiler verdi. 2011 yılında İsviçre’nin Zürih kentinde “Zimmer Enstitüsü’nün” düzenlediği “İleri İmplant Cerrahisi” kursunu tamamladı. 2012 ve 2014 yıllarında Tel-Aviv’de “Alpha-Bio” “İleri İmplantoloji ve Protez” kurslarına katıldı. Eylül 2015 – Ocak 2016 tarihleri arasında “Genova Üniversitesi ve Ankara Üniversitesi’nin” ortaklaşa düzenlediği, 6 ay süren “İleri Periodontoloji ve İmplantoloji” premaster programını tamamladı. Aynı yıl G.Kore’nin başkenti Seul’de “R2Gate” adlı 1 günde dişhekimliği sistemi ve flepsiz cerrahi konularında eğitim aldı.

Yurtdışı programları ve kursları dışında sayısız yurtiçi seminer, sempozyum ve kurslara katılmış olup, özellikle, İmplantoloji ve İleri Cerrahi, Estetik Dişhekimliği, Bleaching (Beyazlatma) sistemleri, 1 Günde Diş Tedavisi (CAD-CAM), Dişeti Hastalıkları ve Sağlığı, Çocuk Dişhekimliği ve Gülüş Tasarımı ve konusunda hastalarıma hizmet vermektedir.